Adopcje TTB

KOSA
24 maja 2022
Lord
24 maja 2022
Show all

BASTER

Kategoria:

Opis

WIEK: 1,5 roku (ur. 2021 r.)

ZDROWIE: zdrowy

STOSUNEK DO PSÓW: pozytywny do suk

STOSUNEK DO LUDZI/ DZIECI: dzieci 10+

STERYLIZACJA/KASTRACJA: tak

DODATKOWE INFORMACJE: szkolnie

MIEJSCE POBYTU: dom tymczasowy

KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA:

Baster to ok. 1,5 roczny, uroczy pies. Jest średniej wielkości – waży ok. 22 kg. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w centrum miasta. Świetnie radzi sobie z miejskim rytmem i hałasem. Dość mocno ciągnie na smyczy, szczególnie w pierwszej części spaceru – później uspokaja się. Bez problemu zostaje sam w domu nawet na 8-9 h. W tym czasie nic nie niszczy – ewentualnie swoje zabawki czy pozostawione kartony. Zachowuje czystość w domu. Obecnie wychodzi na 3-4 spacery dziennie, z czego co najmniej jeden trwa ok. 1 h. W domu mieszka z psią koleżanką – mniejszą od siebie 3-letnią suczką. Dobrze się razem dogadują, aczkolwiek Baster potrafi być zasobowy o człowieka.

Baster z racji wieku chciałby większość  czasu spędzać na zabawie, do czego domu dość często zachęca. Wówczas pomocne są gryzaki (np. korzeń wrzośca, drzewo oliwkowe) lub zabawka typu kong. Baster korzysta z klatki kennelowej. Jest psem, który potrzebuje dużego zainteresowania ze strony opiekuna oraz aktywności.

Baster jest bardzo proludzki, nie ma w nim grama agresji. Jest dobrze nastawiony do dzieci, jednak ze względu na swoje gabaryty i mocne, czasem nieopanowane ruchy lepiej będzie funkcjonował w domu z nieco starszymi pociechami.

 

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
ALICJA 606 247 113
MAGDA 668 157 162

Nie odpowiadamy na SMS!
Nie odbieramy telefonów po godzinie 20.00