Adopcje TTB

Nala
5 maja 2021
Pesto
6 maja 2021
Show all

JAMAL

Kategoria:

Opis

WIEK: 8 lat (ur. 2013 r.)

ZDROWIE: zdrowy

STOSUNEK DO PSÓW: negatywny

STOSUNEK DO LUDZI/ DZIECI: dzieci 12+

STERYLIZACJA/KASTRACJA: tak

DODATKOWE INFORMACJE: stresują go nowe osoby

MIEJSCE POBYTU: hotel

KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA: Jamal to mądry i pojętny pies, zna sporo komend: NOGA, jako wstęp do RÓWNAJ (po lewej stronie), ROWER lub RÓWNAJ ROWER, FE, DALEJ – komenda zwalniająca, DO MNIE (przybiega i siada naprzeciw człowieka), LEŻEĆ. Taki z niego bystrzacha 😉 Uczestniczył też z wolontariuszką w kursie „Podstawy posłuszeństwa”. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem.

Jamal lubi aktywność, długie spacery czy bieganie przy rowerze to coś dla niego. Kocha wszystkie zajęcie węchowe. Ma też silną potrzebę gryzienia i żucia, dostaje poroża, ale zabawki nie, ponieważ znokautował nawet czarnego Konga. Trzeba mieć to na uwadze i nie zostawiać go samego z czymś, co może rozgryźć i się tym zadławić. Rudzielec ma pewnego rodzaju problemy w kontaktach z innymi psami, co jest spowodowane brakiem socjalizacji w wieku szczenięcym. Nie wykazuje agresji, ale jest natarczywy. Ma instynkt łowiecki, „poluje” np. na ptaki. Lubi jeździć autem, a kaganiec nie sprawia mu problemu. Jest wrażliwy na dźwięki, boi się petard, itp.
Psiak ma amputowany ogon, ponieważ kiedyś go gonił, obecnie nie wykazuje żadnych zachowań kompulsywnych. Może zamieszkać ze starszymi dziećmi, 12+. Raczej bez innych psów ani małych zwierząt (ptaków, gryzoni, itd.). Co do kotów – najprawdopodobniej kwestia wprowadzenia dla doświadczonej osoby. Najchętniej dom w spokojniejszej okolicy z mniejszą ilością bodźców.
Szukamy człowieka lub rodziny, która będzie umiała stworzyć Jamalowi jego własne miejsce na ziemi i nie uważa, że rude to fałszywe 😉

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kontakt w sprawie adopcji:
MAGDA 668 157 162

Nie odpowiadamy na SMS!
Nie odbieramy telefonów po godzinie 20.00